Versenyeredmények a 2015/16-os tanévben

Magyar nyelv és irodalom

Sárközy Ádám
II.B 2. hely Terebessy Mária
Köles Bence - próza
I.A 2. hely Simon Beáta
Béhr László - vers
III.A 3. hely Simon Beáta
  • Legere Nyelvi Verseny - országos döntő
Csápai Rita, Pálffy Margaréta, Pónya Viktória
I.B, I.A
3. hely
Simon Beáta, Horváth Péter
  • Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - Rimaszombat
Próza
Touati Karen
IV.A
2. hely
Horváth Péter
Köles Bence
I.A
ezüstsáv
Simon Beáta
Vers
Nagy Zsófia
IV.A
3. hely
Horváth Péter
Antal Gábor
IV.A
ezüstsáv
Horváth Péter
  •  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - országos döntő
Simon Barbara
II.A
1. hely
Horváth Péter
Pálfy Margaréta
I.B
3. hely
Horváth Péter

Szlovák nyelv

  • Poznaj slovenskú reč
Kerületi forduló
Heringes Walter
III.A 3. hely Mészáros Márta


Idegen nyelvek

  • Angol nyelvi olimpia
Járási forduló



Szabó Annamária - 2B kategória
III.A 1. hely
Antal Gábor - 2C2 kategória
IV.A
2. hely

Szabó Lilla - 2A kategória
II.A
2. hely

Kerületi forduló
Szabó Annamária - 2B kategória
III.A
3. hely

  • Német nyelvi olimpia
Járási forduló
Balogh Dóra
II.A
2. hely
Both Anikó

Matematika

  • Matematikai olimpia - kerületi forduló
Kis Lázár Bence
II.A 3. hely Penzinger Iván, Mészáros József
Gálffy Bence
I.B
1. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny - országos döntő
Bajcar Ádám
III.B
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
1. és 2. évfolyam kategóriája
Kis Lázár Bence
II.A
1. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Gálffy Bence
I.B
1. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
3. és 4. évfolyam kategóriája
Kis Lázár Bence
II.A
1. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Gálffy Bence
I.B
8. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • 40. Felvidéki Magyar Matematikaverseny
Lengyel Gergely
III.A
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Kis Lázár Bence
II.A
eredményes
Penzinger Iván, Mészáros József
Héger Dániel Mátyás
II.A
eredményes
Penzinger Iván, Mészáros József
Gálffy Bence I.B eredményes Penzinger Iván, Mészáros József

Fizika

  • Fizikai olimpia - kerületi forduló
Gálffy Bence
I.B 3. hely Kiss László

Informatika

  • Informatikai olimpia - kerületi forduló
Kis Lázár Bence
II.A 1. hely Kiss László
  • Infoprog Országos Középiskolai Informatikaverseny
Programozás kategória szlovákiai középiskolák döntője
Kis Lázár Bence
II.A
1. hely
Kiss László
Programozás kategória nemzetközi döntő
Kis Lázár Bence
II.A
1. hely
Kiss László
Felhasználói kategória szlovákiai középiskolák döntője
Kiss Bence
II.A
2. hely
Kiss László
Kósa Laura
III.A
3. hely
Kiss László
Felhasználói kategória nemzetközi döntő
Kiss Bence
II.A
3. hely
Kiss László
Iskolák szlovákiai döntője
Kösa Laura, Kis Lázár Bence, Kiss Bence
III.A, II.A
2. hely
Kiss László
Iskolák nemzetközi döntője
Kösa Laura, Kis Lázár Bence, Kiss Bence III.A, II.A 2. hely Kiss László

Matematika, fizika, informatika

  • Természettudományi Triatlon - Fülek
Takács Edina, Héger Dániel Mátyás, Kis Lázár Bence
II.A 4. hely Penzinger Iván, Mészáros József
Kiss László

Kémia

  • Kémiai olimpia - kerületi forduló
A kategória
Héger Dániel
II.A
6. hely
Komlós Tünde
B kategória
Héger Dániel
II.A
5. hely
Komlós Tünde
Surányi Patrick
I.B
12. hely
Komlós Tünde
Simon Barbara
II.A
17. hely
Komlós Tünde
Takács Edina
II.A
19. hely
Komlós Tünde
Onódi Csaba
II.A
22. hely
Komlós Tünde
C kategória
Surányi Patrick I.B 6. hely Komlós Tünde

Biológia

  • 11. Oxfordi Ramon y Cajal ösztöndíjpályázat
Szabó Annamária
III.A 1. hely Matus Olga

Történelem

  • 1945 - háborúból békébe
Bajcar Ádám, Surányi Patrick, Tóth Tamás
IV.B, I.B 5. hely Simon Beáta
Nagy Krisztina, Szeif Éva, Mészáros Áron
IV. A, IV.B
6. hely
Simon Beáta
  • Régen volt? Hogy is volt?
Országos elődöntő
Balaskó Réka, Éliás Dominika, Nagy Krisztina
III.B
1. hely
Simon Beáta
Országos döntő
Balaskó Réka, Éliás Dominika, Nagy Krisztina III.B 2. hely
Simon Beáta
  • Kreatív Történelem - Pécs
Kósa Laura, Szabó Lilla, Tóth Tamás
III.A,II.A,I.B
2. hely
Simon Beáta

Földrajz

  • Kárpát-Medence Földrajzverseny
Csápai Rita
I.B 1. hely

Sport

Bugár Cyntia, Balogh Dóra, Zirig Eszter,Nagy Júlia
III.B, II.A, II.B, I.B
3. hely
Koczó Klára
Héger Déniel Mátyás,  Sándor Tamás, Putyera Patrik
II.A, II.B
Koczó Klára
  • Futball
Nagypályás futball


Fiúk
4. hely Koczó Klára
  • Teremfoci
Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Fiúk

6. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
  • Röplabda
Szlovékiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága - Ipolyság
Lányok

4. hely
Koczó Klára
Fiúk

5. hely
Koczó Klára
Járási bajnokság
Lányok

2. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
Fiúk

3. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
  • Kézilabda
Járási bajnokság
Fiúk

2. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
Lányok

1. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
Kerületi bajnokság
Lányok

1. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
Országos bajnokság
Lányok

5. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
  • Kosárlabda
Járási bajnokság
Lányok

2. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
Fiúk

3. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Lányok

3. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
Fiúk

3. hely
Koczó Klára, Csicsay Földes Éva
  • Sakk
Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság
Takács László
IV.A
1. hely

  • Kerületi bajnokság
Takács László
IV.A
2. hely




Versenyek
Magyar nyelv és irodalom
  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny
Matematika
  Matematikai Olimpia
  Gordiusz
Informatika
  Informatikai olimpia
  Infoprog
Fizika
  Fizikai Olimpia
Tantárgyi olimpiák
  Iuventa