Versenyeredmények a 2013/14-es tanévben

Magyar nyelv és irodalom

Vers



Béhr Márton
IV.A 1. hely Simon Beáta
Próza



Simon Eszter
II.B 1. hely
Horváth Péter
  • Legere irodalmi verseny - Nyitra
Krnáč Andrea, Simon Károly, Terebessy Balázs
III.B
4.hely
Horváth Péter
Berényi Anna, Tárnok Vitória, Simon Eszter
III.B közönségdíj
Horváth Péter
  • Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - szlovákiai országos forduló
Kovács Anna III.A 6. hely Horváth Péter
  • Thália Nyomában színháztörténeti vetélkedő - Komárom
Bús Anikó, Jankovics Katalin, Hájos Dóra
II.B, III.A 3. hely Horváth Péter
Hipik Anna, Méhes Anna, Sebő Veronika
II.A 4. hely
Horváth Péter
  • Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny
Kerületi forduló - Galánta


Próza


Touati Karen I.A továbbjutó Horváth Péter
Vers


Béhr Márton IV.A továbbjutó Simon Beáta, Tarr Csilla
Lírai színpad


Antal Gábor, Zsapka Flóra, Simon Eszter, Béhr Márton I.A, II.A, III.B, IV.A továbbjutó Horváth Péter, Simon Beáta, Tarr Csilla
Énekelt vers


Béhr Márton IV.A továbbjutó Simon Beáta, Tarr Csilla
További résztvevők: Nagy Zsófia, Németh Dóra, Bazsó Barbara I.A, I.B, III.B
Horváth Péter, Simon Beáta, Tarr Csilla
  • Szép Magyar Beszéd
Kerületi forduló - Somorja


Nagy Zsófia I.A 1. hely Horváth Péter, Simon Beáta
Touati Karen I.A 3. hely Horváth Péter, Simon Beáta

Szlovák nyelv

Kerületi forduló


Tárnok Viktória
III.A 4. hely Terebessy Mária


Angol nyelv

A2 kategória - járási forduló


Penzinger Réka
II.A 1. hely Szabó Csilla
A2 kategória - kerületi forduló


Penzinger Réka
II.A 2. hely Szabó Csilla


Történelem

Országos döntő - Balassagyarmat



Botló Richárd, Penzinger Anna, Szabó Miklós
II.A 2. hely Horváth Péter
  • Gloria victis – történelmi vetélkedő
Országos döntő - Budapest


Bartha Róbert, Kovács Anna, Váradi Krisztián
III.A 8. hely Horváth Péter
  • Múltidéző - Komárom
Mészáros Áron, Szeif Éva, Vida Eszter
I.A, I.B
3. hely
Simon Beáta
  • Cultura Nostra



Kárpát-medencei döntő - Pannonhalma


Barta Róbert, Kovács Anna, Várady Krisztián III.A 7. hely Simon Beáta

Kárpát-medencei döntő - Székesfehérvár



Berényi Anna, Tárnok Viktória, Vassy Norbert
III.A 7. hely Simon Beáta
  • Médiasztár



Országos döntő - Gúta


Ábrahám Dominika II.B 2. hely Horváth Péter
Tárnok Viktória III.A 3. hely Horváth Péter
További résztvevők: Hipik Anna, Méhes Anna, Simon Eszter, Borsányi Dóra II.A, II.B, III.A
Horváth Péter


Matematika

A kategória - kerületi forduló


Rózsa Tamás
III.A
2. hely Penzinger Iván
Mészáros József
Sáha Emese
IV.A 5. hely Penzinger Iván
Mészáros József
B kategória - kerületi forduló


Tóth Erzsébet
II.A 2. hely Penzinger Iván
Mészáros József
C kategória - kerületi forduló


Lengyel Gergely
I.A 1. hely Penzinger Iván
Mészáros József
Bajcar Ádám
I.B
1. hely Penzinger Iván
Mészáros József
Oláh György Matematikaverseny - országos forduló


Rózsa Tamás
III.A 1. hely
Penzinger Iván
Mészáros József
Lengyel Gergely
I.A 5. hely
Penzinger Iván
Mészáros József
Nemzetközi Magyar Matematikaversenyen


Rózsa Tamás
III.A
dicséret
Penzinger Iván
Mészáros József
Lengyel Gergely I.A
dicséret
Penzinger Iván
Mészáros József
Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen


Bajcar Ádám I.B
3. hely
Penzinger Iván
Mészáros József


Matematika, fizika, informatika

Levelező forduló


Németh Levente, Rózsa Tamás, Sághy Péter
III.A, III.B 1. hely Kiss László
Penzinger Iván
Országos döntő


Németh Levente, Rózsa Tamás, Sághy Péter III.A, III.B 3. hely Kiss László
Penzinger Iván


Informatika

  • Infoprog Országos Középiskolai Számítástechnikai Verseny
Felhasználói kategória



Tárnok Viktória, Bittera Norbert
III.A
4. hely
Kiss László

Fizika

  • Fizikai olimpia
A kategória - kerületi forduló


Sághy Péter
III.A 3. hely
Kiss László
Sáha Emese
IV.A
4. hely
Kiss László
B kategória - kerületi forduló


Sághy Péter III.A 2. hely Kiss László
Rózsa Tamás III.A 2. hely Kiss László
D kategória - kerületi forduló


Bajcar Ádám
I.B
1. hely
Kiss László
Penzinger Iván
Takács Gergő
I.A
6. hely
Kiss László
Lengyel Gergely
I.A
8. hely
Kiss László
Heringes Walter
I.A
10. hely
Kiss László

Kémia

  • Kémiai olimpia
A kategória - kerületi forduló


Sághy Péter II.A 4. hely
Komlós Tünde
B kategória - országos forduló


Sághy Péter II.A 1. hely Komlós Tünde
  • Irinyi János Kémiaverseny
Szlovákiai forduló - Komárom


Sághy Péter II.A
Komlós Tünde
Penzinger Réka II.A
Komlós Tünde

Biológia

  • Tudományos Diákköri Konferencia
Szlovákiai forduló



Sághy Péter III.A 1. hely
Egri Gabriella
Bíró Ágnes
III.A

Egri Gabriella
Országos döntő



Sághy Péter III.A 1. hely Egri Gabriella
  • Ramon y Cajal pályázat
Sághy Péter III.A 1. hely
Egri Gabriella
Penzinger Réka III.A 3. hely
Egri Gabriella


Sport

Méhes Anna, Tárnok Viktória, Nagy Tímea
III.A, IV.A, II.B
3. hely
Koczó Klára
Takács László, Kosár Ábel, Sárközy László
II.A,I.A
Koczó Klára
Karácsonyi léc - Vianočná latka


Lányok


Touati Karen II.A
1. hely
Koczó Klára
Raisz Réka
III.A
Koczó Klára
Fiúk


Markolt Gábor
I.A 4. hely Koczó Klára
Béhr László István
I.A
Koczó Klára
  • Sakk
IX. Kárpát-medencei Összmagyar Nemzetközi Diákbajnokság



Takács László I.A 3. hely
  • Asztalitenisz
IX. Kárpát-medencei Összmagyar Nemzetközi Diákbajnokság
Csikmák Gábor
III.B 8-as döntő
Koczó Klára, Egri Gabriella
Dudás Fábián
III.B
Koczó Klára, Egri Gabriella
  • Röplabda
Járási bajnokság


Lányok- Bartalos Kinga, Borsányi Dóra, Sátor Annamária, Dombay Karina, Horváth Kinga, Méhes Anna, Sebő Veronika, Szikhart Júlia, Pálfy Vivien, Bugár Cintia, Bugár Vanessza, Horváth Dóra

2. hely Koczó Klára
Fiúk - Kiss Tamás, Kázmér Kristóf, Nagy Adrián, Csikmák Gábor, Rózsa Tamás, Kosár Ábel, Botló Richárd, Takács László, Béhr László István

3. hely Egri Gabriella
  • Kosárlabda
Járási bajnokság


Lányok - Bankó Barbara, Bugár Cintia, Bugár Vanessza, Karika Andrea, Csóka Roberta, Tóth Erzsébet, Szabó Katalin, Szabó Kinga, Méhes Anna, Pálfy Vivien, Hegyi Fanni,Miklós Rebeka
3. hely Koczó Klára
Fiúk - Kosár Ábel, Leczkési Zoltán, Botló Richárd, Rózsa Tamás, Győri Kristóf, Nagy Adrián, Takács László, Vörös László

3. hely Egri Gabriella
Megyei Olimpia


Lányok - Kósa Bianka, Borsányi Dóra, Bartalos Kinga, Ozsvald Csilla, Méhes Anna, Miklós Rebeka, Dombay Karina, Kardos Lilla, Szabó Katalin, Csóka Roberta, Szikhart Júlia, Nagy Tímea, Pálfy Vivien, Berecz Bernadett
3. hely Koczó Klára
  • Kosárlabda
Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága


Fiúk - Nagy Adrián, Antal Gábor, Takács László, Leczkésy Zoltán, Dudád Fábián, Vörös László, Várady Krisztián, Plavy Dezső, Kiss Tamás
4. hely Egri Gabriella



Versenyek
Magyar nyelv és irodalom
  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny
Matematika
  Matematikai Olimpia
  Gordiusz
Informatika
  Informatikai olimpia
  Infoprog
Fizika
  Fizikai Olimpia
Tantárgyi olimpiák
  Iuventa