Versenyeredmények a 2009/10-es tanévben

Magyar nyelv és irodalom

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny
Regionális forduló
Fodor Tamás II.A 3. hely Simon Beáta
Horváth Viktória II.A 5. hely Simon Beáta
Szelle Erika I.B 6. hely Terebessy Mária
Kárpát-medencei döntő - Gyula
Szelle Erika I.B 5. hely Terebessy Mária
Fodor Tamás II.A 12. hely Simon Beáta
 Horváth Viktória II.A 13. hely Simon Beáta
 
Kulcsár Tibor Szavalóverseny
Hipik Júlia III.A 1. hely Terebessy Mária
 
XVIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny
Kerületi forduló - vers kategória
Hipik Júlia III.A 1.hely Terebessy Mária
Czibula Eszter IV.A 5. hely Terebessy Mária
Kerületi forduló - próza kategória
Béhr Márton I.A 1. hely Simon Beáta
Hipik Júlia III.A 2. hely Terebessy Mária
Takács Réka III.A 4. hely Terebessy  Mária
 
Szép magyar beszéd
Kerületi forduló
Hipik Júlia III.A 2. hely Terebessy Mária
Országos döntő - Kassa
Hipik Júlia III.A a zsűri különdíja Terebessy Mária
Kárpát-medencei döntő - Győr
Czibula Eszter IV.A Anyanyelvünkért különdíj Terebessy Mária

Német nyelv

Német nyelvi olimpia - járási forduló
Matlák Szilárd II.A 3. hely Both Anikó

Történelem

Múltidéző - történelmi-honismereti verseny
Regionális forduló
Fazekas Anna, Matlák Szilárd, Kálmán Lilla II.A 3. hely Simon Beáta


Matematika

Gordiusz matematikaverseny - nyugat-szlovákiai döntő
Fazekas Anna II.A 2. hely Penzinger Iván
Bartal Márton I.A 14. hely Penzinger Iván
Bögi Júlia I.B 17. hely Penzinger Iván
Sebő László I.B 19.hely Penzinger Iván
Gálffy Gergely I.A Penzinger Iván
 
Matematkiai olimpia
B kategória - kerületi forduló
Fazekas Anna II.A 1. hely Penzinger Iván
Černý Dávid II.A 3. hely Penzinger Iván
C kategória - kerületi forduló
Sebő László I.B 2. hely Penzinger Iván
Bögi Júlia I.B 3. hely Penzinger Iván
Bartal Márton I.A 5. hely Penzinger Iván

Fizika

Fizikai olimpia
C kategória - kerületi forduló
Černý Dávid II.A 4. hely Kiss László
D kategória - kerületi forduló
Sebő László
I.B 1. hely Kiss László
Tóth Kitti I.B  3. hely Kiss László

Sport

Sakk
Kerületi forduló
Bögi Júlia I.B 3. hely
Sebő László I.B 7. hely
 
Röplabda - Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Fiúk   4. hely Egri Gabriella
Lányok   4. hely Egri Gabriella
 
Kosárlabda - Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Lányok   5. hely Egri Gabriella
Fiúk 5. hely Egri Gabriella




Versenyek
Magyar nyelv és irodalom
  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny
Matematika
  Matematikai Olimpia
  Gordiusz
Informatika
  Informatikai olimpia
  Infoprog
Fizika
  Fizikai Olimpia
Tantárgyi olimpiák
  Iuventa