Versenyeredmények a 2014/15-ös tanévben

Magyar nyelv és irodalom

Szabó Annamária
II.A 1. hely Simon Beáta
Sárközy Ádám
I.B 2. hely
Terebessy Mária
Antal Gábor III.A 1. hely Horváth Péter
Bondor Borbála II.B 2. hely Simon Beáta
  • Legere Irodalmi Verseny - Nyitra
Ábrahám Dominika, Bús Anikó, Varga Bianka
IV.A
1. hely
Horváth Péter
  • Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny országos döntő - Nyitra
Simon Barbara
I.A
8. hely
Horváth Péter
  • Tompa Mihály Vers- és Prózamondóverseny
Kerületi forduló



Vers kategória



Antal Gábor
III.A
1. hely
Horváth Péter
Próza kategória



Touati Karen
III.A
2. hely
Horváth Péter
Németh Dóra
III.B
3. hely
Simon Beáta
Országos döntő



Vers kategória



Antal Gábor
III.A
bronzsáv
Horváth Péter
Próza kategória



Németh Dóra
III.B
bronzsáv
Simon Beáta
Lírai színpadok kategória



Touati Karen - Fókusz Diákszínpad
III.A
ezüstsáv
Jarábik Gabriella
  • Szép magyar beszéd
Kerületi forduló - Somorja



Bondor Borbála
II.B
1. hely
Simon Beáta
Bartal Kata
I.A
4. hely
Horváth Péter
Országos döntő - Kassa



Bartal Kata
I.A

Horváth Péter
Bondor Borbála
II.B

Simon Beáta
  • Az Év Diákújságja
Magán-élet iskoláújság

2. hely
Horváth Péter
  • Médiasztár - Gúta
Touati Karen
III.A
2. hely
Horváth Péter

Szlovák nyelv és irodalom

  • Poznaj slovenskú reč
Kerületi forduló



Pawlowicz Ádám III.A 1. hely Mészáros Márta

Történelem

  • Gloria victis – történelmi vetélkedő
Országos döntő - Budapest


Kósa Laura, Szabó Annamária,
Heringes Walter
II.A 13. hely Simon Beáta
  • Emlékezz Felvidék! 1945-1948
Szabó Annamária, Kósa Laura, Bajcar Ádám
II.A, II.B
3. hely
Simon Beáta

Angol nyelv

  • Angol nyelvi olimpia
Járási forduló


Anglofon kategória



Antal Gábor III.A 1. hely Ugroczky Nóra
2B kategória



Raisz Réka
IV.A
2. hely
Szabó Csilla
2A kategória



Lelkes Annamária
II.B
3. hely
Ugroczky Nóra
Kerületi forduló



Antal Gábor
III.A
3. hely
Ugroczky Nóra

Német nyelv

  • Német nyelvi olimpia
Járási forduló



2A kategória



Balogh Dóra I.A 1. hely Both Anikó
2B kategória



Ollé Dóra
III.A
4. hely
Both Anikó
Kerületi forduló



Balogh Dóra
I.A
4. hely
Both Anikó

Matematika

  • Matematikai olimpia
Ketületi forduló - Nagyszombat



A kategória



Rózsa Tamás
IV.A 3. hely Penzinger Iván, Mészáros József
B kategória



Lengyel Gergely
II.A
1. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Bajcar Ádám
II.B
2. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
C kategória



Kis Lázár Bence
I.A
4. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Lovász Károly
I.A
4. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Vass Mátyás
I.A
7. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • Felvidéki Magyar Matematikaverseny
Rózsa Tamás
IV.A
2. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Rózsa Tamás
IV.A
összesített 3.hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
Lengyel Gergely
II.A
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Rózsa Tamás
IV.A
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Lengyel Gergely
II.A
1. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Takács Gergő
II.A
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József

Kémia

  • TUDOK - Tudományos Diákköri Konferencia
Felvidéki döntő - Dunaszerdahely


Sághy Péter IV.A 1. hely Komlós Tünde
  • Kémiai olimpia
Kerületi forduló A kategória - Nagyszombat



Sághy Péter
IV.A
2. hely
Komlós Tünde
  • Nemzetközi Kémikus Diákszimpózium
Sághy Péter
IV.A

Komlós Tünde
  • Országos Tudományos és Technikai Diákalkotó Kiállítás
Sághy Péter
IV.A



Biológia

  • Ramon y Cajal Ösztöndíjpályázat
Szabó Annamária
II.A 2. hely Komlós Tünde, Matus Olga, Kiss László

Sport

Karika Andrea, Nagy Nikoletta, Zirig Eszter
II.B, IV.B, I.B
3. hely
Koczó Klára
Héger Déniel, Putyera Patrik, Vass Ákos
I.A,I.B II.A
Koczó Klára
  • Kézilabda
Városi sportnap


Lányok

1. hely Koczó Klára
Sportgimnázium - Igazgató Kupa 2014 kézilabdatorna



Lányok

1. hely
Koczó Klára
Megyei Olimpia



Lányok

1. hely
Kocsó Klára
Gaudeamus Igitur Országos Középiskolai Olimpia



Lányok

6. hely
Koczó Klára
Járási kézilabda bajnokság
Fiúk

2. hely
Koczó Klára
Lányok

1. hely
Koczó Klára
  • Futball
Városi sportnap


Fiúk

2. hely Koczó Klára
Nagypályás futball


Fiúk
3. hely Koczó Klára
Várodmisszió 2014 - futsal torna



Fiúk

3. hely Koczó Klára
Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága - teremfoci



Fiúk

6. hely
Koczó Klára
  • Kosárlabda
Járási kodárlabdaverseny



Lányok

3. hely
Koczó Klára
Fiúk

4. hely
Koczó Klára
  • Röplabda
Járási röplabdaverseny



Lányok

3. hely
Koczó Klára
Fiúk

3. hely
Koczó Klára
  • Magasugrás
Antal Gábor
III.A
1.hely
Koczó Klára
Sárközy Ádám
I.B
2. hely
Koczó Klára
Touato Karen
III.A
2. hely
Koczó Klára
Szabó Kinga
III.A
3. hely
Koczó Klára
Rigó Barbara
I.B
3. hely
Koczó Klára
  • Asztalitenisz
Járási bajnokság



Csikmák Gábor, Dudás Fábián, László József, Takács László
IV.B, III.A
2. hely




Versenyek
Magyar nyelv és irodalom
  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny
Matematika
  Matematikai Olimpia
  Gordiusz
Informatika
  Informatikai olimpia
  Infoprog
Fizika
  Fizikai Olimpia
Tantárgyi olimpiák
  Iuventa