Versenyeredmények a 2010/11-es tanévben

Magyar nyelv és irodalom

Hipik Júlia IV.A 2. hely Terebessy Mária
  • Szép magyar beszéd
Kerületi forduló - Somorja
Marczell PatríciaI.B3. helySimon Beáta
Kovács AnnaI.A4. helyTerebessy Mária
  • Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - Kárpát-madencei döntő - Gyula
Fodor TamásIII.A2. helySimon Beáta
Szelle ErikaII.B11. helyTerebessy Mária
  • Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny
Járási forduló - Dunaszerdahely
Béhr MártonII.A1. helySimon Beáta
Takács RékaIV.AaranysávosTerebessy Mária
Bazsó BarbaraI.BSimon Beáta
Grajcár KárolyI.BSimon Beáta

Szlovák nyelv

Kerületi forduló - Galánta
Pawlowicz EszterIII.A4. helyMészáros Márta

Német nyelv

Járási forduló
Váradi Krisztián I.A 1. hely Both Anikó
Kerületi forduló
Váradi KrisztiánI.A2. helyBoth Anikó

Történelem

Regionális forduló
Kázmér Nikoletta, Kósa Bianka, Ürögi BarbaraII.A, II.B2. helySimon Beáta
Fazekas Anna, Matlák Szilárd, Kálmán Lilla III.A 3. hely Simon Beáta
Országos döntő
Fazekas Anna, Matlák Szilárd, Kálmán LillaIII.A2. helySimon Beáta
Kázmér Nikoletta, Kósa Bianka, Ürögi BarbaraII.A, II.B4. helySimon Beáta
  • Gloria victis – történelmi vetélkedő
Országos döntő - Budapest
Kázmér Nikoletta, Ürögi Barbara, Szűcs DánielII.A14. helySimon Beáta
Fazekas Anna, Kálmán Lilla, Matlák SzilárdIII.A22. helySimon Beáta

Matematika

A kategória - kerületi forduló
Sebő László II.B 3. hely Penzinger Iván
Černý Dávid III.A 11-14. hely Penzinger Iván
Fazekas Anna III.A 11-14. hely Penzinger Iván
B kategória - kerületi forduló
Bartal MártonII.A1. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Sebő LászlóII.B5. helyPenzinger Iván
Mészáros József
C kategória - kerületi forduló
Sáha EmeseI.A6-11. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Vassy NorbertI.A6-11. helyPenzinger Iván
Mészáros József
  • Felvidéki Magyar Matematikaverseny - Komárom
Fazekas AnnaIII.A1. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Vassy NorbertI.A4. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Sebő LászlóII.B6. helyPenzinger Iván
Mészáros József
  • Nemzetközi Magyar Matematikaverseny - Bonyhád
Fazekas AnnaIII.Adicséretben részesültPenzinger Iván
Mészáros József
Vassy NorbertI.Adicséretben részesültPenzinger Iván
Mészáros József
  • Kenguru matematikaverseny
11. évfolyam
Černyý DávidIII.A3. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Fazekas AnnaIII.A4. helyPenzinger Iván
Mészáros József
9. évfolyam
Tárnok ViktóriaI.A4. helyPenzinger Iván
Mészáros József

Fizika

B kategória - kerületi forduló
Černý Dávid III.A 4. hely Kiss László
C kategória - kerületi forduló
Sebő LászlóII.B2. helyKiss László
D kategória - kerületi forduló
Sáha Emese I.A 10. hely Kiss László
Kovács AnnaI.A12. helyKiss László

Matematika, fizika, informatika

Iskolai forduló
Fazekas Anna, Bartal Márton, Sebő László III.A, II.A, II.B 1. hely Kiss László
Penzinger Iván
Országos döntő
Fazekas Anna, Bartal Márton, Sebő László III.A, II.A, II.B 3. hely Kiss László
Penzinger Iván

Informatika

  • Informatikai olimpia
B kategória - kerületi forduló
Bartal Márton II.A 2. hely Kiss László
  • Infoprog  - országos döntő - Fülek-Salgótarján
Programozói katekória - szlovákiai középiskolák versenye
Bartal Márton, Tárnok ViktóriaII.A, I.A1. helyKiss László
Programozói kategória - nemzetközi verseny
Bartal Márton, Tárnok ViktóriaII.A, I.A2. helyKiss László
Felhasználói kategória - szlovákiai középiskolák verseny
Bögi Júlia, Kis LukácsII.B, III.A2. helyKiss László
Szlovákiai középiskolák versenye
Bartal Márton, Bögi Júlia, Kis Lukács, Tárnok Viktória3. helyKiss László

Kémia

  • Kémiai olimpia
C kategória - kerületi forduló
Marczell Patrícia I.B 9. hely Komlós Tünde
  • 7. Kémikus Diákszimpózium - Pécs
Gálffy Gergely, Ürögi BarbaraII.Adicséretben részesültKiss Szilvia

Hit- és vallásoktatás

  • Bibliai olimpia
Egyházmegye közti forduló
Berényi Anna, Bevilagua Beáta, Sebő László I.A, II.A,B 3. hely Nagy Frigyes

Sport

Járási forduló
Krnáč Andrea I.B 1. hely
I.B 5. hely
Kerületi forduló

Krnáč Andrea I.B 5. hely
 
Járási forduló
Bögi Júlia II.B 2. hely
Sebő László II.B 4. hely
Kerületi forduló
Bögi Júlia II.B 5. hely
Polgármester Kupa - teremfoci
Diákok fiúcsapata 4. hely
Tanárok és szülők csapata 4. hely
 
Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Fiúk 4. hely
 
Járási Teremfoci bajnokság
Fiúk 4. hely
Lányok 4. hely Egri Gabriella
Járási labdarúgóbajnokság
 Lányok 4. hely Egri Gabriella
Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Fiúk - Kaluz Igor, Kossár David, Laczkó Áron, Matlák Szilárd, Melichárek Martin, Minárik Dávid, Miárik Tamás, Plavy Dezső, Vén Ádám 4. hely
Lányok 5. hely Egri Gabriella
  • Röplabda
Járási röplabdabajnokság - Dunaszerdahely
Fiúk - Ravasz Jonathan, Minárik Dávid, Minárik Tamás, Görözdi András, Csóka András, Molnár Erik, Fekete Gábor2. helyEgri Gabriella
Lányok - Fazekas Lívia, Zsibrita Andrea, Illényi Hella, Húsvéth Dóra, Tóth Kitti, Kósa Bianka, Kiss Ildikó, Csikmák Andrea, Nagy Júlia, Szelle Erika, Takács Erika,Ürögi Barbara4. helyEgri Gabriella
  • Magasugrás
Vianočná latka
Kurucz KaludiaII.A1. helyEgri Gabriella



Versenyek
Magyar nyelv és irodalom
  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny
Matematika
  Matematikai Olimpia
  Gordiusz
Informatika
  Informatikai olimpia
  Infoprog
Fizika
  Fizikai Olimpia
Tantárgyi olimpiák
  Iuventa