Versenyeredmények a 2012/13-as tanévben

Magyar nyelv és irodalom

Vers



Béhr Márton
IV.A 1. hely Simon Beáta
Próza



Simon Eszter
II.B1. hely
Horváth Péter
  • Legere irodalmi verseny - Nyitra
Krnáč Andrea, Simon Károly, Terebessy Balázs
III.B
4.hely
Horváth Péter
Berényi Anna, Tárnok Vitória, Simon Eszter
III.Bközönségdíj
Horváth Péter
  • Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - szlovákiai országos forduló
Kovács AnnaIII.A6. helyHorváth Péter
  • Thália Nyomában színháztörténeti vetélkedő - Komárom
Bús Anikó, Jankovics Katalin, Hájos Dóra
II.B, III.A3. helyHorváth Péter
Hipik Anna, Méhes Anna, Sebő Veronika
II.A4. hely
Horváth Péter
  • Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny
Kerületi forduló - Galánta
Próza
Touati KarenI.AtovábbjutóHorváth Péter
Vers
Béhr MártonIV.AtovábbjutóSimon Beáta, Tarr Csilla
Lírai színpad
Antal Gábor, Zsapka Flóra, Simon Eszter, Béhr MártonI.A, II.A, III.B, IV.AtovábbjutóHorváth Péter, Simon Beáta, Tarr Csilla
Énekelt vers
Béhr MártonIV.AtovábbjutóSimon Beáta, Tarr Csilla
További résztvevők: Nagy Zsófia, Németh Dóra, Bazsó BarbaraI.A, I.B, III.BHorváth Péter, Simon Beáta, Tarr Csilla
  • Szép Magyar Beszéd
Kerületi forduló - Somorja
Nagy ZsófiaI.A1. helyHorváth Péter, Simon Beáta
Touati KarenI.A3. helyHorváth Péter, Simon Beáta

Szlovák nyelv

Kerületi forduló


Tárnok Viktória
III.A 4. hely Terebessy Mária


Angol nyelv

A2 kategória - járási forduló


Penzinger Réka
II.A 1. hely Szabó Csilla
A2 kategória - kerületi forduló


Penzinger Réka
II.A2. helySzabó Csilla


Történelem

Országos döntő - Balassagyarmat



Botló Richárd, Penzinger Anna, Szabó Miklós
II.A2. helyHorváth Péter
  • Gloria victis – történelmi vetélkedő
Országos döntő - Budapest


Bartha Róbert, Kovács Anna, Váradi Krisztián
III.A8. helyHorváth Péter
  • Múltidéző - Komárom
Mészáros Áron, Szeif Éva, Vida Eszter
I.A, I.B
3. hely
Simon Beáta
  • Cultura Nostra
Kárpát-medencei döntő - Pannonhalma
Barta Róbert, Kovács Anna, Várady KrisztiánIII.A7. helySimon Beáta

Kárpát-medencei döntő - Székesfehérvár



Berényi Anna, Tárnok Viktória, Vassy Norbert
III.A7. helySimon Beáta
  • Médiasztár
Országos döntő - Gúta
Ábrahám DominikaII.B2. helyHorváth Péter
Tárnok ViktóriaIII.A3. helyHorváth Péter
További résztvevők: Hipik Anna, Méhes Anna, Simon Eszter, Borsányi DóraII.A, II.B, III.AHorváth Péter


Matematika

A kategória - kerületi forduló
Sebő LászlóIV.B3-4. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Sáha EmeseIII.A5-10. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Rózsa TamásII.A11-15. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Bartal MártonIV.A16-24. helyPenzinger Iván
Mészáros József
B kategória - kerületi forduló


Rózsa Tamás II.A 3-4. hely Penzinger Iván
Mészáros József
Kertész Tibor II.B 13-22. hely Penzinger Iván
Mészáros József
Penzinger Réka
II.A 13-22. hely Penzinger Iván
Mészáros József
Černý DávidII.A23-26. helyPenzinger Iván
Mészáros József
C kategória - kerületi forduló


Tóth ErzsébetI.A13. helyPenzinger Iván
Mészáros József
A kategória - országos forduló


Fazekas AnnaIV.A

Sebő LászlóIII.B

Nemzetközi Magyar Matematikaversenyen


Sáha Emese, Bartal Márton és Sebő László




Matematika, fizika, informatika

Iskolai forduló


Bartal Márton, Sebő László, Rózsa Tamás IV.A, IV.B, II.B 1. hely Kiss László
Penzinger Iván
Országos döntő


Bartal Márton, Sebő László, Rózsa Tamás IV.A, IV.B, II.B 1. hely Kiss László
Penzinger Iván


Informatika

  • Infoprog Országos Középiskolai Számítástechnikai Verseny
Porgramozás



Bartal Márton, Černý Viktor
IVA, II.A
2. hely
Kiss László
Felhasználói kategória



Tárnok Viktória, Bittera Norbert
III.A
5. hely
Kiss László
Vetélkedő

3. hely

Iskolák közti összesített verseny

2. hely

  • Infoprog Országos Középiskolai Számítástechnikai Verseny - nemzetközi verseny
Porgramozás
Bartal Márton, Černý ViktorIVA, II.A4. hely
Felhasználói kategória
Tárnok Viktória, Bittera NorbertIII.A13. hely
Iskolák közti összesített verseny6. hely
  • Informatikai olimpia
A kategória - kerületi forduló


Bartal Márton IV.A 2. hely
Kiss László

Fizika

  • Fizikai olimpia
A kategória - kerületi forduló


Sebő László IV.A 4. hely
Kiss László
C kategória - kerületi forduló


Sághy PéterII.A3. helyKiss László
Černý ViktorII.A4. helyKiss László
Rózsa TamásII.A7. helyKiss László
Ketész TiborII.A10. helyKiss László

Kémia

  • Kémiai olimpia
A kategória - kerületi forduló


Sághy Péter II.A 4. hely
Komlós Tünde
B kategória - országos forduló


Sághy PéterII.A1. helyKomlós Tünde
  • Irinyi János Kémiaverseny
Szlovákiai forduló - Komárom
Sághy PéterII.AKomlós Tünde
Penzinger RékaII.AKomlós Tünde

Sport

Botló Richárd, Rózsa Tamás, Sághy PéterII.A
Koczó Klára
Nagy NikolettaII.B
Koczó Klára
Borsányi DóraIII.AKoczó Klára
Karácsonyi léc - Vianočná latka


Lányok
Touati Karen I.A
1. hely
Koczó Klára
Bíró ÁgnesII.A2. helyKoczó Klára
Szabó KingaI.A5. helyKoczó Klára
Raisz RékaII.A6. helyKoczó Klára
Fiúk
Nagy AdriánI.A4. helyKoczó Klára
Plavy DeszőIII.A12. helyKoczó Klára
Rózsa TamásII.A15. helyKoczó Klára
  • Sakk
Járási bajnokság


Fiúk
Takács LászlóI.A1. hely
Botló RichárdII.A3. hely
Lányok
Bögi JúliaIV.B2. hely
  • Röplabda
Járási bajnokság
Lányok - Tóth Kitti, Fazekas Lívia, Illényi Hella, Húsvéth Dóra, Nagy Júlia, Zsibrita Andrea, Viola Barbara, Penzinger Réka, Szabó Kata, Csikmák Andrea, Kósa Bianka, Hegyi Fanni2. helyEgri Gabriella
Fiúk - Minárik Tamás, Kiss Tamás, Gerő Zoltán, Pawlowicz Ádám, Nagy Adrián, Antal Gábor, Csikmák Gábor, Rózsa Tamás, Kosár Ábel3. helyEgri Gabriella
  • Kézilabda
Járási bajnokság
Fiúk - Kaluz Igor, Plavy Dezső, Béhr Márton, Rózsa Tamás, Kosár Ábel, Antal Gábor, Nagy Adrián, Bereczky Péter, Minárik Tamás, Kiss Tamás, Vizy Gábor, Szabó Miklós, Botló Richárd2. helyEgri Gabriella
Lányok - Kósa Bianka, Borsányi Dóra, Bartalos Kinga, Ozsvald Csilla, Méhes Anna, Miklós Rebeka, Zsigárcsik Krisztina, Hegyi Fanni, Dombay Karina, Kardos Lilla, Szabó Katalin, Csóka Roberta, Szikhart Júlia, Nagy Tímea, Pálfy Vivien1. helyKoczó Klára
Megyei Olimpia
Lányok - Kósa Bianka, Borsányi Dóra, Bartalos Kinga, Ozsvald Csilla, Méhes Anna, Miklós Rebeka, Dombay Karina, Kardos Lilla, Szabó Katalin, Csóka Roberta, Szikhart Júlia, Nagy Tímea, Pálfy Vivien, Berecz Bernadett3. helyKoczó Klára
  • Kosárlabda
Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Fiúk - Nagy Adrián, Antal Gábor, Takács László, Leczkésy Zoltán, Dudád Fábián, Vörös László, Várady Krisztián, Plavy Dezső, Kiss Tamás4. helyEgri Gabriella



Versenyek
Magyar nyelv és irodalom
  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny
Matematika
  Matematikai Olimpia
  Gordiusz
Informatika
  Informatikai olimpia
  Infoprog
Fizika
  Fizikai Olimpia
Tantárgyi olimpiák
  Iuventa