Versenyeredmények a 2011/12-es tanévben

Magyar nyelv és irodalom

Kovács Anna II.A 3. hely Horváth Péter
Terebessy BalázsII.BHorváth Péter
  • Pislákoló mécses vers- és prózamondó verseny
Kerületi forduló - Somorja
Zsapka FlóraI.AHorváth Péter
  • Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - szlovákiai országos forduló
Kovács AnnaII.A1. helyHorváth Péter
Szerda TamásIII.B11. helyTerebessy Mária
  • VI. Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó Verseny
Próza
Béhr MártonIII.A1. helySimon Beáta
Hipík DominikaI.A
Horváth Péter
Nagy NikolettaI.BHorváth Péter
Simon EszterI.BHorváth Péter
  • VII. Országos Esszéíró Pályázat
Méhes AnnaI.AFődíjHorváth Péter
Tóth TündeI.A1. helyHorváth Péter
Hipik AnnaI.AHorváth Péter
  • VII. Szép magyar beszéd
Kerületi forduló
Marczell PatríciaII.B2. helyHorváth Péter
Kovács AnnaII.A3. helyHorváth Péter
Országos döntő
Kovács AnnaII.A4. helyHorváth Péter
Kárpát-medencei döntő
Marczell PatríciaII.BHorváth Péter
  • Tompa Mihály Vers- és Prózamondó verseny
Járási forduló
Simon EszterI.BHorváth Péter
Zsapka FlóraI.AHorváth Péter
Bazsó BarbaraII.BHorváth Péter
Béhr MártonIII.ASimon Beáta
Országos döntő
Béhr MártonIII.AaranysávSimon Beáta
Simon EszterI.BezüstsávHorváth Péter
Bazsó BarbaraII.BbronzsávHorváth Péter

Szlovák nyelv

Kerületi forduló
Minárik Tamás III.B 1. hely Mészáros Márta
Országos forduló
Minárik TamásIII.B
Mészáros Márta


Angol nyelv

Járási forduló
Tárnok Viktória II.A 1. hely Szabó Csilla
Szabó DóraIII.A5. helySzabó Csilla
Kerületi forduló
Tárnok ViktóriaII.A1. helySzabó Csilla
Országos döntő
Tárnok ViktóriaII.A2. helySzabó Csilla


Német nyelv

Járási forduló
Váradi Krisztián II.A 1. hely
Balogh HajnalkaIV.A5. helyUgroczky Nóra
Kerületi forduló
Váradi KrisztiánII.A2. hely

Történelem

Országos döntő
Rózsa Tamás, Szabó Pál, Botló RichárdI.A5. helyHorváth Péter
  • Gloria victis – történelmi vetélkedő
Országos döntő - Budapest
Kázmér Nikoletta, Ürögi Barbara, Szűcs DánielIII.A15. helySimon Beáta

II.A30. helySimon Beáta

Matematika

A kategória - kerületi forduló
Fazekas Anna IV.A 2-3. hely Penzinger Iván
Mészáros József
Sebő László III.B 2-3. hely Penzinger Iván
Mészáros József
Černý Dávid
III.A 6-7. hely Penzinger Iván
Mészáros József
Bögi JúliaIII.B8-11. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Bartal MártonIII.A12. helyPenzinger Iván
Mészáros József
C kategória - kerületi forduló
Rózsa TamásI.A2. helyPenzinger Iván
Mészáros József
A kategória - országos forduló
Fazekas AnnaIV.A
Sebő LászlóIII.B
Nemzetközi Magyar Matematikaversenyen
Sáha Emese, Bartal Márton és Sebő László


Matematika, fizika, informatika

Iskolai forduló
Fazekas Anna, Bartal Márton, Sebő László III.A, II.A, II.B 1. hely Kiss László
Penzinger Iván
Országos döntő
Fazekas Anna, Bartal Márton, Sebő László III.A, II.A, II.B 1. hely Kiss László
Penzinger Iván


Informatika

  • Informatikai olimpia
A kategória - kerületi forduló
Bartal Márton III.A 2. hely
Kiss László
A kategória - országos forduló
Bartal MártonIII.AKiss László

Fizika

  • Fizikai olimpia
B kategória - kerületi forduló
Sebő László III.B 3. hely
Kiss László
C kategória - kerületi forduló
Vassy NorbertII.A4. helyKiss László
Kovács AnnaII.A10. helyKiss László
Sáha EmeseII.A11. helyKiss László
D kategória - kerületi forduló
Rózsa TamásI.A3. helyKiss László

Kémia

  • Kémiai olimpia
B kategória - kerületi forduló
Sághy Péter I.A 3. hely
Komlós Tünde
C kategória - országos forduló
Sághy PéterI.A2. helyKomlós Tünde

Sport

Aranycsapat Alapítvány sakktornája
Bögi JúliaIII.B
Botló RichárdI.A
Járási forduló
Bögi Júlia III.B 3. hely
Botló Richárd I.A 1. hely
Kerületi forduló
Bögi Júlia III.B 3. hely
Nagyszombat Megyei Napok
Lányok 3. hely
 
Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Fiúk 5. hely
  • Magasugrás
Vianočná latka
Kurucz KaludiaIII.A1. helyEgri Gabriella



Versenyek
Magyar nyelv és irodalom
  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny
Matematika
  Matematikai Olimpia
  Gordiusz
Informatika
  Informatikai olimpia
  Infoprog
Fizika
  Fizikai Olimpia
Tantárgyi olimpiák
  Iuventa